U.S.A. Florida, Key West – Nejjižněji položené město Spojených států

Tento článek má 88 zhlédnutí
1 hvězda, Nebuď labuť :)2 hvězdy, To mě mrzí... :(3 hvězdy4 hvězdy, Děkuji :)5 hvězd, Paráda! Děkuji (No Ratings Yet)
Loading...
Stát: U.S.A.
Stát, město: Florida, Key West
GPS Místa: 24.5625567N, 81.7724367W
Lokalizace: Zhruba 200 km od Miami, 170 km od Havany
Stručný popis: Pokud hledáte poklidné místo, kde čas v podstatě nehraje žádnou roli, vydejte se na Key West – nejjižnější bod USA. Dostanete se sem jak letecky, tak lodí a také autem po velmi zajímavém mostě.

Pokud hledáte poklidné místo, kde čas v podstatě nehraje žádnou roli, vydejte se na Key West – nejjižnější bod USA. Dostanete se sem jak letecky, tak lodí a také autem po velmi zajímavém mostě. Tento krásný ostrov nabízí nespočet možností. My se během naší návštěvy rozhodli pro odpočinek i něco dobrodružného.

Prošli jsme si krásné pláže s překrásnou zelení a při procházce jsme dokonce narazili na leguána procházejícího se po pláži. Samozřejmě jsme se vykoupali v oceánu, bez kterého bychom opravdu padli horkem. Vedro bylo nesnesitelné, takže i plavky nám přišly jako teplý kus oblečení.

V centru města jsme se vydali na pořádný burger s cibulovými kroužky a, světe div se, obsluhovala nás servírka z České republiky, která se na Key West odstěhovala. Centrum města projdete za chvíli a dýchá z něj zvláštní atmosféra. Celkově je Key West velmi ojedinělé místo. Chvílemi si připadáte jako ve westernovém městečku, pak jako v klasické přímořské oblasti, o kus dál jako na opuštěném ostrově. Jako malé dobrodružství jsme zvolili šnorchlování. Vůbec poprvé jsem na sobě měla ploutve a v této šnorchlovací „výzbroji” skákala z lodi do oceánu. Zážitek to byl vážně krásný.

Takže pokud přemýšlíte, jaké originální místo navštívit. Jeďte na Key West!

Další článek
Předchozí článek

Související články

Zanechte komentář

Powered by WordPress | Designed by: buy backlinks | Thanks to webdesign berlin, House Plans and voucher codes